מדיניות האתר

www.Made-with-love.co.il האתר

הינו חנות וירטואלית המציעה ללקוחותיה רכישת פריטי אופנה, תכשיטים ,ואומנות.
בשימוש ורכישה באתרנו את/ה מסכים לתנאי התקנון המוצגים בעמוד זה ואת/ה מעל גיל 16. הנהלת האתר רשאית לעדכן ו/או לשנות את התנאים הללו או כל תוכן אחר באתר על פי שיקול דעתה הבלעדי בכל עת ללא התראה מוקדמת לרבות מחירים וזמינות מלאי. לפני כל רכישה יש לעיין בקפידה על תנאי התקנון וההגבלות בעמוד זה .
הנהלת האתר לא מתחייבת שהמידע באתר אכן מדויק בכל עת, מושלם, או עדכני, כולל מחירים ומידע עבור זמינות מוצרים במלאי.
הנהלת האתר שומרת את הזכות לתקן, לשנות ו/או לעדכן כל שגיאה ומידע באתר בכל זמן שהוא ללא התראה מוקדמת, כמו כן הנהלת האתר לא מחויבת בהתראה מראש על סגירתו של האתר בין אם לרגל בנייה ובין אם סגירתו לצמיתות.
הזמנת הרוכש תתקבל בתנאי שנתמלאו התנאים הבאים:
1. ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש.
2. המען בו יש לספק את השירות נמצא במפת החלוקה של החברה.
3. המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי.
4. הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון.
הזמנות
כל שימוש באתרנו מסמל כי את/ה מסכים לתנאי התקנון המוצגים בעמוד זה. אם את/ה לא מסכים עם תנאים אלו אתה לא מורשה לרכוש ולהשתמש באתר זה. הנהלת האתר רשאית לבטל הזמנת לקוח בעקבות שינויים במלאי בכל עת ו/או שגיאה מכל סוג לרבות מחיר או שגיאה שנעשתה בידי הלקוח ו/או הנהלת האתר. הנהלת האתר מתחייבת להודיע ללקוח על ביטול הזמנתו תוך זמן סביר שלא יעלה על 7 ימי עסקים מרגע ביצוע הרכישה. ההודעה אל הלקוח תתבצע טלפונית / בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני והפרטים שהוזנו לאתר בעת הרכישה על ידי הלקוח, כמו כן שליחה של הודעה או כל ניסיון פנייה מצד הנהלת האתר ייחשבו כמסירה סופית ללקוח וללקוח לא תהיה כל טענה בגין כך.
מחיר
המחירים באתר מוצגים בשקל ישראלי חדש וכוללים מע”מ בשיעור עדכני על פי חוקי המסים במדינת ישראל.
משלוחים
משלוחים לכל הארץ – בין 3-9 ימי עסקים (לא כולל יום האיסוף)
ישנה אפשרות לאיסוף עצמי בתיאום מראש עם הנהלת האתר .
אחריות מוצרים
לכל פריט באתר יש 3 חודשי אחריות מיום קבלת הפריט ותוכלו בשלב זה ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות שלנו.
יש לשים לב כי מדובר באחריות בכך שלא נעשה נזק על ידי הלקוח, משמע יש להציג פריט עם התווית באריזתו המקורית. אם לא נעשה בו שימוש והנזק אינו בוצע על ידי הלקוח, הלקוח יקבל מענה לטובת תיקון המוצר. .
פרטי המוצר והוראות הטיפול במוצרים יופיעו על גבי המוצרים בהזמנה. היה והמידע אינו זמין על גבי המוצר, ניתן לפנות לשירות הלקוחות של החברה באופן האמור לעיל לקבל המידע ו/או מידע נוסף. החברה אינה אחראית לשימוש שיעשה הלקוח שלא בהתאם להוראות היצרן, לרבות ההוראות המוצגות על תווית היצרן הצמודה לבגד ואו שקובלו על ידי החברה לרבות ביצוע כביסה ו/או כל שימוש אחר בבגדים או באביזרים הנמכרים באמצעות האתר.
מדיניות החלפה
ללקוח יש אפשרות לבצע החלפה למוצר תוך 6 ימי עסקים מרגע קבלת המוצר, ההחלפה והמשלוח בחזרה תתבצע על חשבון הלקוח. על המוצר להיות במצב חדש לחלוטין, עם טיקט ואריזה מקוריים.
*על פי חוק הגנת הצרכן ומשרד הבריאות לא תתאפשר החלפה / החזרה על הלבשה תחתונה.
החלפה עבור מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית מלאה כגון מבצעים / מתנות תתבצע תוך 5 ימים מרגע קבלת המוצר.
בכל מקרה יש ליצור קשר עמנו דרך הרשתות החברתיות / טלפון / כתובת אימייל ונשמח לסייע.
שלבים לביצוע החלפה/החזרה של מוצר :
1) יש ליצור עימנו קשר בכתובת האימייל או מספר הטלפון על פי שעות הפעילות.
2) עליכם להכין את המוצר למשלוח בחזרה אלינו !
4) אנחנו נדאג לכל השאר, נשלח אליכם בחזרה את המוצר בו אתם מעוניינים או שישנה אפשרות להגיע אלינו בתיאום מראש. האפשרות הרצויה.
מדיניות החזרה:
על הלקוח ליצור עמנו קשר ברגע קבלת המוצר ולבצע החזרה של המוצר הנרכש באתרנו תוך זמן שלא יעלה על 2 ימי עסקים.
על המוצר להיות חדש באריזתו המקורית עם טיקט מקורי ושלא נעשה בו כל שימוש.
ברגע שהמשלוח מתקבל מצדנו תקבלו אימייל לאישור, תוך 10 ימי עסקים תקבלו החזר עבור ביטול העסקה באותו האופן בו בוצע התשלום בעת הרכישה.
*עלות איסוף המוצר מבית הלקוח לצורך החלפה/החזרה 35 ש”ח

מדיניות פרטיות

א. הקדמה
1. הפרטיות של המבקרים באתר שלנו חשובה לנו מאוד, ואנחנו מחויבים לשמירה עליה. המדיניות הזו מסבירה מה נעשה עם הפרטים האישיים שלכם.
2. ההסכמה לשימוש שלנו בעוגיות בהתאם לתנאים של מדיניות זו בזמן הביקור הראשון באתר שלנו, מאפשרת לנו להשתמש בעוגיות בכל פעם שאתם מבקרים באתר.
ב. קרדיט
המסמך הזה נוצר בעזרת תבנית של SEQ Legal (seqlegal.com) ושונתה על ידי Website Planet (www.websiteplanet.com)
ג. איסוף פרטים אישיים
ייתכן שהסוגים הבאים של פרטים אישיים ייאספו, יאוחסנו, ויעשה בהם שימוש:

1. ייתכן שמידע שאנחנו אוספים יאוחסן, יעובד, ויועבר בין כל אחת מהמדינות בהן אנו פועלים, על מנת לאפשר לנו להשתמש במידע בהתאם למדיניות זו.
2. ייתכן שמידע שאנחנו אוספים יועבר למדינות הבאות, להן אין חוקי הגנת נתונים התואמים את אלה הפועלים באזור הכלכלי האירופי: ארצות הברית של אמריקה, רוסיה, יפן, סין, והודו.
3. פרטים אישיים שאתם מפרסמים באתר שלנו או מוסרים לפרסום באתר שלנו עשויים להיות זמינים, באמצעות האינטרנט, מסביב לעולם. אנחנו לא יכולים למנוע את השימוש או השימוש לרעה במידע הזה בידי אחרים.
4. אתם מביעים הסכמה להעברות הפרטים האישיים המתוארות בסעיף ו’ זה.
ז. שמירת פרטים אישיים
1. סעיף ג’ זה מפרט את תהליך ומדיניות שמירת הנתונים שלנו, המתוכננים לעזור להבטיח שאנחנו נענים לחובות המשפטיות שלנו הנוגעות לשמירה ואבטחה של פרטים אישיים.
2. פרטים אישיים שאנחנו מעבדים עבור כל מטרה או מטרות, לא יישמרו יותר מכמה שנדרש עבור מטרה או מטרות אלה.
על אף ההוראות האחרות בסעיף ז’, אנו נשמור מסמכים (כולל מסמכים אלקטרוניים) המכילים נתונים אישיים:
1.
A. לפי מה שנדרש מאתנו על פי חוק;
B. אם לדעתנו המסמכים עשויים להיות רלוונטיים לכל הליך משפטי מתמשך או פוטנציאלי;
C. על מנת לבסס, להפעיל, או להגן על זכויותינו המשפטיות (כולל אספקה של מידע לאחרים למטרות מניעת הונאה והפחתה של סיכון אשראי).
ח. אבטחת הפרטים האישיים שלכם
1. אנחנו ננקוט משנה זהירות ארגוני וטכני סביר על מנת למנוע את האבדן, השימוש לרעה, או השינוי של הפרטים האישיים שלכם.
2. אנחנו נאחסן את כל הפרטים האישיים שאתם מספקים בשרתים מאובטחים
3. (SSL)
4. כל ההעברות הכספיות הממוחשבות שבוצעו דרך האתר שלנו יהיו מוגנות באמצעות טכנולוגיית הצפנה.
5. אתם מכירים בכך שהשידור של מידע על פני האינטרנט אינו מאובטח מעצם היותו, ואנחנו ללא יכולים להבטיח שנתונים שנשלחים דרך האינטרנט יהיו מאובטחים.
6. אתם אחראים על שמירת הסיסמא בה אתם משתמשים לקבלת גישה לאתר שלנו חסויה; אנחנו לא נבקש מכם את הסיסמא שלכם (למעט בזמן ההתחברות לאתר שלנו).
ט. תיקונים
אנחנו עשויים לעדכן מדיניות זו מעת לעת באמצעות פרסום של גרסה חדשה באתר שלנו. עליכם לבדוק את העמוד הזה מדי פעם על מנת לוודא שאתם מבינים כל שינוי שנעשה במדיניות זו. אנחנו עשויים להודיע לכם על שינויים במדיניות זו בהודעת דואר אלקטרוני או דרך מערכת ההודעות הפרטיות שבאתר שלנו.
י. הזכויות שלכם
אתם יכולים להורות לנו לספק לכם כל פרט מפרטיכם האישיים שאנו מחזיקים הנוגעים אליכם; אספקת פרטים אלה תהיה כפופה לתנאים הבאים:
1. אספקה של ראיות הולמות עבור הזהות שלכם ({התאימו את הטקסט כדי לשקף את המדיניות שלכם לצורך זה, לרוב נקבל צילום של הדרכון שלכם באישור נוטריון, יחד עם עותק מקורי של חשבון שירות בו ניתן לראות את הכתובת הנוכחית שלכם}).
אנחנו עשויים לסרב למסור פרטים אישיים שאתם מבקשים עד למידה המורשית על פי חוק.
אתם יכולים להורות לנו בכל עת לא לעבד את הפרטים האישיים שלכם לצורכי שיווק.
בפועל, בדרך כלל תבטאו הסכמה מראש לשימוש שלנו בפרטים האישיים שלכם למטרות שיווק, או שאנחנו נספק לכם אפשרות לבחור שלא יעשה בפרטים האישיים שלכם שימוש למטרות שיווקיות.
יא. אתרים צד ג’
האתר שלנו כולל קישורים חיצוניים, ופרטים על, אתרים צד ג’. אין לנו שליטה על, ואיננו אחראים על, מדיניות הפרטיות והנהלים של כל צד ג’.
יא. אתרים צד ג’
האתר שלנו כולל קישורים חיצוניים, ופרטים על, אתרים צד ג’. אין לנו שליטה על, ואיננו אחראים על, מדיניות הפרטיות והנהלים של כל צד ג’.
יב. עדכון מידע
אני הודיעו לנו אם יש צורך לתקן או לעדכן את הפרטים האישיים שאנו מחזיקים עליכם.
יג. עוגיות
האתר שלנו משתמש בעוגיות. עוגייה היא קובץ המכיל מזהה (מחרוזת של אותיות ומספרים) שנשלח על ידי שרת אינטרנט לדפדפן אינטרנט ומאוחסן בדפדפן. אז, המזהה נשלח בחזרה לשרת בכל פעם שהדפדפן מבקש מהשרת להציג דף אינטרנט. עוגיות יכולות להיות או עוגיות “עיקשות” או עוגיות “פעולה” (session): עוגייה עיקשת תאוחסן בדפדפן שלכם ותישאר בתוקף עד תאריך התפוגה שנקבע לה, אלא אם תימחק על ידי המשתמש לפני תאריך התפוגה; עוגיית פעולה, מאידך, תפוג בסוף זמן הגלישה הנוכחי שלכם, כשתסגרו את הדפדפן. בדרך כלל עוגיות לא כוללות מידע שמזהה משתמשים אישית, אבל פרטים אישיים שאנחנו מאחסנים הנוגעים עליכם יכולים להיות מקושרים למידע המאוחסן והמתקבל מתוך עוגיות. {בחרו בניסוח המדויק אנחנו משתמשים רק בעוגיות פעולה / רק בעוגיות עיקשות / גם בעוגיות פעולה וגם בעוגיות עיקשות באתר שלנו.}
1. השמות של העוגיות בהן אנחנו משתמשים באתר שלנו, והמטרות לשמן הן בשימוש, מפורטות מטה:
[21:29, 11.4.2022] מתן ג׳וש: A. אנחנו משתמשים בשירותי Google Analytics ו-Adwords באתר שלנו כדי לזהות מחשב כשמשתמש {כללו את כל השימושים הקיימים לעוגיות באתר שלכם מבקר באתר / לעקוב אחרי משתמשים בזמן השימוש שלהם באתר / לאפשר לנו להשתמש בעגלת קניות באתר / לשפר את נוחות השימוש באתר / לנתח את השימוש באתר / לנהל את האתר / למנוע הונאה ולשפר את האבטחה של האתר / להתאים אישית את האתר לכל משתמש / להשתמש בפרסומות ממוקדות שעשויות לעניין במיוחד משתמשים מסוימים / תארו את המטרה/ות};
2. רוב האתרים מאפשרים לכם לסרב לשימוש בעוגיות—למשל:
A. באינטרנט אקספלורר (גרסה 10) אתם יכולים לחסום עוגיות בעזרת הגדרות עקיפת הטיפול בעוגיות הזמינות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות אינטרנט,” “פרטיות,” ואז “מתקדם”;
B. בפיירפוקס (גרסה 24) אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” “פרטיות,” ובחירה של “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה” מתוך התפריט הנפתח, ואז ביטול הזימון של “קבל עוגיות מאתרים”;
C. ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים לחסום את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“הגדרות תוכן,” ואז לבחור באפשרות “חסום אתרים מהגדרה של נתונים” תחת הכותרת “עוגיות.”
לחסימה של כל העוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים. אם תחסמו עוגיות, לא תוכלו להשתמש בכל האפשרויות שבאתר שלנו.
1. אתם יכולים למחוק עוגיות שכבר מאוחסנות במחשב שלכם—למשל:
A. בדפדפן אינטרנט אקספלורר (גרסה 10), אתם צריכים למחוק קבצי עוגיות ידנית (תוכלו למצוא הוראות לכך בכתובת http://support.microsoft.com/kb/278835 );
B. בפיירפוקס (גרסה 24), אתם יכולים למחוק עוגיות באמצעות לחיצה על “כלים,” “אפשרויות,” ו-“פרטיות”, ואז לבחור “השתמש בהגדרות מותאמות אישית עבור היסטוריה”, וללחוץ על “הצג עוגיות,” ואז “הסר את כל העוגיות”;
C. ובכרום (גרסה 29), אתם יכולים למחוק את כל העוגיות באמצעות כניסה לתפריט “התאמה אישית ובקרה,” ואז ללחוץ על “הגדרות,” “הצג הגדרות מתקדמות,” ו-“נקה נתוני גלישה,” ואז לבחור באפשרות “מחק עוגיות ונתונים אחרים של אתרים ותוספים,” ולבסוף ללחוץ “נקה נתוני גלישה.”
2. למחיקה של עוגיות תהיה השפעה שלילית על נוחות השימוש של אתרים רבים.